רשת קמפאי סטריט ווק הגיעה לכפר סבא, למתחם "אושילנד", מתחם המיועד לבילוי לכל המשפחה, ילדים ונוער, המשלב בילוי, אטרקציות ייחודיות, אקסטרים, פארק חיצוני מיוחד הכולל משחקיה לילדים, 18 בתי קולנוע, חנויות אטרקטיביות ושוק אוכל.

קמפאי סטריט ווק כפר סבא, ממוקמת בקומה העליונה ומשלבת מקומות ישיבה בתוך המסעדה, ברחבה מחוץ למסעדה ובמרפסת הצמודה בה תמצאו נדנדות להנאתכם ומסך טלוויזיה גדול. בנוסף, גם בשוק האוכל בקומת הקרקע שמוביל אותו השף אהרוני, מציעה רשת קמפאי, דוכן מזון אסייתי.
כמו בכל סניפי הרשת, מסעדת קמפאי במתחם "אושילנד" בכפר סבא, מציעה תפריט איכותי המבוסס על אוכל רחוב אסייתי אותנטי וסושי בר מעולה. המטבח מקפיד על שימוש בחומרי גלם טריים בלבד, על בישול קצר בחום גבוה ולא נעשה שימוש בחומרים משמרים או מחזקי טעם למיניהם, הכול מתוך מטרה לשמור על הערכים התזונתיים של חומרי הגלם ולהגיש אוכל בריא לסועדים.

את המנות במסעדת קמפאי כפר סבא תוכלו להזמין על בסיס משתנה (אטריות אורז או אורז) וכן להחליף בשר/עוף בטופו/ נתחי חלבון סויה.
התפריט מציע מבחר מנות ראשונות, מרקים אסייתיים, תפריט סושי מגוון, מנות מוקפצות בווק, קומבינציות סושי לכמה סועדים, ארוחות ילדים לקטנטנים וקינוחים לסיום מושלם.
ניתן לערוך במקום אירועים לחברות ,קבוצות ואירועים פרטיים
חנייה בחינם תת קרקעית וחניות חיצוניות.

כתובת: עתיר ידע 2, מתחם אושילנד
טלפון: 6288*

שעות פעילות:
א- ש 11:30-22:00